Charytatywny Bal Andrzejkowy – Apel Do Rodziców i Przyjaciół Szkoły

Rada Rodziców oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 13 w Częstochowie zwraca się z serdeczną prośbą do rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły o wsparcie w organizacji Charytatywnego Balu Andrzejkowego, który odbędzie się  25.11.2017.
Prosimy wszystkich chętnych  o nieodpłatne przekazywanie upominków, przedmiotów, oraz różnego rodzaju suwenirów, które następnie organizatorzy balu wykorzystają w pozyskiwaniu środków na potrzeby szkoły. Z pozyskanych środków planowany jest zakup i wymiana  kolejnych drzwi do sal lekcyjnych oraz zakup sprzętu komputerowego do pracowni dla klas 1-6.
Przedmioty te można przekazywać do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 13.
Bardzo liczymy na Państwa ofiarność .

W imieniu Rady Rodziców

Maciej Wawrzaszek

p.o. Dyrektor Szkoły