Budżet Obywatelski 2021!!! Zadanie nr 552.

Szanowni  Rodzice i Przyjaciele Szkoły,

Drogie Koleżanki, Koledzy i Uczniowie SP13!

Ruszamy z budżetem obywatelskim w Częstochowie na rok 2021! Jako szkoła dzięki wsparciu Pana Michała Lewandowskiego – Radnego Miasta z dzielnicy Lisiniec udało nam się zgłosić dwa zadania (552 i 564) do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego  na rok 2021. Niestety oba zadania zostały zakwalifikowane do zadań ogólnomiejskich, a nie dzielnicowych. Szansa na zwycięstwo w głosowaniu jest przez to mniejsza, jednak wierzę w zaangażowanie całej społeczności szkolnej oraz mieszkańców dzielnicy i miasta.  Patrząc realistycznie na szanse zwycięstwa, proszę o głosowanie w ramach ogólnomiejskiego tylko!!!  na zadanie nr 552. Wymiana nawierzchni placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie. Zadanie polega na wymianie istniejącej nawierzchni wykonanej z kruszywa łamanego na nawierzchnię syntetyczną bezspoinową, która zapewni bezpieczeństwo użytkownikom placu zabaw, jak również przyczyni się do prawidłowego utrzymania obiektów współistniejących takich, jak bieżnia lekkoatletyczna, boisko wielofunkcyjne.  Wszystkich uczniów, którzy ukończyli 13 lat, nauczycieli i pracowników  szkoły wraz z rodzinami, rodziców naszych uczniów wraz ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi oraz absolwentów i przyjaciół szkoły proszę o wsparcie i promocję tego zadania a także do głosowania i oddania 10 pkt na zadanie nr 552. Głosowanie odbędzie się w dniach 16 – 25 listopada 2020 tylko w formie online. Przypominam – numer zadania tylko 552.

Plac zabaw przy SP nr 13

Już za 3 dni możecie wesprzeć szkołę i zagłosować na zadanie 552!

Wszyscy mamy szansę na skuteczne promowanie naszego zadania i wsparcie głosowania !

Razem możemy wiele zdziałać. Nie trzeba wiele. Wystarczy odrobina poświęconego czasu, trochę szlachetnego zainteresowania i wielkie serce dla naszego wspólnego dobra, jakim jest nasza szkoła.

Pomóżmy sobie sami. W załączeniu przesyłam opis zadania 552 oraz sposobu głosowania.

Pozdrawiam

Maciej  Wawrzaszek

Dyrektor Szkoły

Opis zadania

Zasady głosowania BO 2021