Agata i Wiktor na podium

Na początku marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs „Sprawdź Swój Angielski z Siódemką”. W I etapie tego konkursu uczniowie rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny. Uczestnicy, którzy uzyskali przynajmniej 70% punktów znaleźli się w finale. Tym razem oceniano rozumienie tekstu pisanego i słuchanego oraz wypowiedzi ustną i pisemną.
Z ogromną radością informujemy, ze dwoje uczniów klas gimnazjalnych SP 13 znalazło się na podium tego konkursu. Wiktor Musialik z klasy 2a zajął 3 miejsce i wygrał słownik. Agata Wierus z klasy 3a zajęła 2 miejsce i wygrała konwersacje z native speakerem w Ogólnopolskiej Szkole Językowej British STM. Serdecznie gratulujemy!!!!
Opiekunami uczniów były Panie Małgorzata Miniak i Barbara Janicka.
bj