Pomagamy.

W najbliższy poniedziałek tj. 10.02.2020 z inicjatywy społeczności klasy 1B oraz Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 13 w naszej szkole rozpocznie się charytatywna zbiórka datków na Radę Rodziców na rzecz Pomocy dla Szymona Wróża, który cierpi na złośliwego guza mózgu i walczy o zdrowie i życie w Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi. Szymon ma zaledwie 1 rok . On i jego rodzina potrzebuje w tej chwili wsparcia od wszystkich dobrych ludzi.  Jako szkoła mamy doświadczenie w czynieniu dobra dla ludzi w potrzebie. Wierzę ,że i tym razem uczynimy świat lepszym. Samorząd Uczniowski będzie od poniedziałku zbierał dobrowolne datki do puszki. Datki można  również wpłacać na konto Rady Rodziców : BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. 56 2030 0045 1110 0000 0263 7400 z dopiskiem Dla Szymona.

Maciej Wawrzaszek