Znają swoje prawa

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Dla naszych dzieci”. I odnieśli spory sukces !
Tematem konkursu były prawa dziecka. Dokładnie –  „Prawa mam i na nich się znam”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Miło nam poinformować, że najpiękniejszą pracę wykonała Weronika Kubczyk z kl. VII b. Została ona nagrodzona I miejscem.  Miejsce II zajęły ex aequo prace Magdaleny Jamskiej z kl. VII a i Dmytro Myronova z kl. III b Gimnazjum. Wyróżnienia otrzymali: Żaklina Kmiecik kl. IV d, Wiktoria Szymczak kl.VI a,  Marta Chankowska kl. III b Gimnazjum, Maja Trzewiczek Kl. III b Gimnazjum.

Praca uczniów były bardzo kolorowe i wykonane różnymi technikami. Prace autorstwa: Weronik Kubczyk, Magdaleny Jamskiej i Dmytro Myronova wzięły udział w aukcji Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy.

Wszystkim  laureatom serdecznie gratulujemy!
JN, Zdjęcie: Magda Jamska kl. VII a