Zapraszamy do udziału w konkursach językowych!

To już za kilka dni ! W „Trzynastce” organizujemy Dzień Drzwi Otwartych ! Zapamiętajcie tę datę! 6 marca, od godz. 15.30 do 18 ! Jedną z atrakcji będą konkursy językowe dla szóstoklasistów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych  do udziału !

Szkoła podstawowa nr 13 w Częstochowie jest jedyną placówką edukacyjną w mieście, gdzie realizowane jest nauczanie dwujęzyczne. Do klas dwujęzycznych rodzice będą mogli zapisywać swoje dzieci po ukończeniu klasy szóstej.
I dlatego, z myślą o uczniach klas szóstych, którzy chcą sprawdzić swoje kompetencje językowe, organizujemy 6 marca konkursy z języka angielskiego i niemieckiego.
Konkurs z języka angielskiego rozpocznie się o godz. 16.45 w sali nr 6 (organizator  – B. Janicka).  Początek konkursu z języka niemieckiego o godz. 17.15 w sali nr 5 (organizator  – J. Tomżyńska).
Zapraszamy do udziału! Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne i dyplomy!
Szóstoklasisto! Musisz się tam pojawić !!
Szczegółowy regulamin konkursów z j. angielskiego i niemieckiego przedstawiamy na stronie internetowej SP nr 13 w Częstochowie (http://sp13.edu.pl)
cw

Regulaminy: