Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016.

Dzięki uprzejmości ks. Janusza Wojtyla uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w Kościele św. Apostołów Piotra i Pawła,

gdzie tuż po zakończeniu Mszy Świętych odbyło się uroczyste rozdanie świadectw, nagród dla Uczniów i podziękowań.

Dla każdego był to czas wytężonej pracy i wysiłku.

Wszyscy Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem realizowali swoje obowiązki

poprzez uczestnictwo w codziennej edukacji, jak i zajęciach pozalekcyjnych.

Dyrektor Szkoły mgr Iwona Olszówka podziękowania wyraziła słowami

„Każdy, nawet najmniejszy Wasz sukces, czy osiągnięcie sprawia każdemu z nas ogromną radość.

To Wasze świadectwa są ukoronowaniem tej ciężkiej pracy.

Dziękuję Wam za tak wspaniałe zaangażowanie,

wspólnie spędzony czas w szkole, podczas wyjazdów, wycieczek, uroczystości, za wspaniałą naukę i zabawę”.

Podkreśliła, iż Nauczyciele przekazywali Uczniom wiedzę, pasję i rozbudzali  w nich ciekawość świata,

a Rodzie wspierali wszelkie działania szkolne i motywowali do podejmowania nowych wyzwań.

Dyrektor Szkoły mgr Iwona Olszówka pogratulowała Uczniom zdobytych wyników w nauce, szczególnie tym,

którzy osiągnęli wspaniałe sukcesy w konkursach, olimpiadach, jak i rozgrywkach sportowych.

Złożyła podziękowania Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty za twórczą i efektywną pracę.

Podziękowała również Rodzicom za współpracę ze Szkołą i nieocenioną pomoc w realizacji tegorocznych przedsięwzięć.

Szczególnie podziękowała za umożliwienie zakupu nowoczesnego wyposażenia szkoły

tj. 3 tablic multimedialnych z pełnym oprogramowaniem

oraz zaplanowanego zakupu jeszcze jednej tablicy w czasie wakacji.

Pani Dyrektor podziękowała kończącym prace w szkole Nauczycielom i Pracownikom Administracji i Obsługi,

swoje podziękowania skierowała również do Ks. Janusza Wojtyla, za umożliwienie realizacji uroczystości szkolnej w kościele.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym wakacyjne życzenia:

„Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę Wam

Drodzy Uczniowie udanych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy.

Rodzicom życzę chwil oddechu oraz cudownych wakacyjnych chwil spędzonych w gronie swoich dzieci i najbliższej rodziny.

Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Szkoły

życzę, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Na wakacyjny czas Wszystkim życzę słońca, wypoczynku i wiele radości,

aby wszyscy już we wrześniu spotkali się do podejmowania kolejnych nowych wyzwań!”

Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć z Zakończenia Roku Szkolnego 2015/2016

Zakońćznie 2015-2016