Zakochani są wśród nas…

Nie tylko dorośli obchodzą Dzień Zakochanych. W „Trzynastce” Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby Ci, którzy chcą poinformować drugą osobę o tym, co czują, mogli to zrobić za pomocą poczty walentynkowej.

Był to niezwykle ciepły dzień w środku lutego. Podczas przerw do uczniów naszej szkoły podchodzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i rozdawali kartki. Kartki, które zbierane były od poniedziałku do środy…
Byli tacy, którzy niezwykle się cieszyli, byli też tacy, którzy z wypiekami na twarzy starali się dociec, kto ową kartkę wysłał…
Ale to nie koniec. Po szkolnych korytarzach przechadzały się dziewczęta z bukietami róż, były też takie, które z uśmiechem na twarzy pokazywały bombonierki w kształcie serca, które otrzymały od swoich wielbicieli…
No i jak tu nie lubić Dnia św. Walentego ??
LW