ZABAWA KARNAWAŁOWA W 13

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 13 lutego 2020r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0 -III. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Na sali dominował kolor czerwony, który podkreślał symbolikę Walentynek. Udekorowana balonami i plakatami zachęcała do wesołej zabawy.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki, trolle i różne inne stwory i dziwadła… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Podczas zabawy został przeprowadzony konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Jury, które składało się z Pani Dyrektor i dwóch nauczycieli z klas starszych miało nie lada wyzwanie, dlatego postanowili wybrać najlepszy strój karnawałowy w każdej klasie. Specjalne wyróżnienie za oryginalność i pomysłowość otrzymał Pani Dyrektor Maciej Wawrzaszek, który przywitał uczniów w przebraniu Dartha Vadera. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ „Dzikera”, wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo już za rok.