Powiatowy Konkurs „Wszystko o bibliotece”

Wyniki XI edycji Powiatowego Konkursu na   Prezentację Multimedialną ‚Wszystko o bibliotece”
20 października, w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, w sali sesyjnej Urzędu Miasta odbyło się XII Regionalne Forum Bibliotekarzy.
O tym jak ważne jest czytelnictwo, a także rola bibliotek mówili m.in. poseł Halina Rozpondek, zastępca prezydenta miasta Jarosław Marszałek, przewodniczący Rady Miasta Częstochowy Zdzisław Wolski i Magdalena Dębska, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy.
Podczas trwania forum podsumowano także konkursy dla uczniów.
W Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece”, zorganizowanym przez Sekcję Bibliotekarską ZNP w Częstochowie pod patronatem pana Grzegorza Sikory, Prezesa Oddziału ZNP, komisja przyznała następujące nagrody:
Kategoria: Szkoła podstawowa
• I miejsce – Wiktor Pałka – uczeń kl. VI Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11 w Piekarach Śląskich. Praca została wykonana pod kierunkiem Adama Lubosa.
• II miejsce – Filip Lasoń – uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 13 w Częstochowie. Praca została wykonana pod kierunkiem Małgorzaty Krasoń i Ewy Białas.
• III miejsce – Weronika Gruzla – uczennica kl. V Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Częstochowie. Praca została wykonana pod kierunkiem Izabeli Sitek i Renaty Sowady.
Serdecznie gratulujemy sukcesu uczniowi naszej szkoły !

m_dsc_6910