Wyniki II Powiatowego Konkursu Filatelistycznego pt. „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”.

2 4

W Urzędzie Pocztowym Częstochowa 17 przy ul Śląskiej 19, nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom II Powiatowego Konkursu Filatelistycznego pt. „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci szkół podstawowych powiatu częstochowskiego. Zaprojektowanie kartki pocztowej prezentującej polskie obrzędy, zwyczaje i tradycje ludowe związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia jest trudnym tematem, dlatego prace oceniane były w dwóch kategoriach: pierwsza dla klas 1-3 i druga dla klas 4-6. Konkurs zorganizowały opiekunki Koła Młodzieżowego (KM-2) przy Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych (ZSME) im. Kazimierza Pułaskiego przy ul. Targowej 29 w Częstochowie – Anna Andrzejewska i Małgorzata Wrońska. Honorowy patronat nad konkursem objął Urząd Pocztowy Częstochowa 17 przy ul. Śląskiej 19 i Zarząd Okręgu Częstochowskiego PZF. Wszystkie prace wyróżnione w konkursie, zaprezentowane zostały na wystawie pokonkursowej w Urzędzie Pocztowym Częstochowa 17.
Z radością informujemy, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w konkursie.
I miejsce       MAGDALENA JAMSKA
II miejsce      WIKTOR BUCZKOWSKI
III miejsce     MAJA KOZIEŁ

WYRÓŻNIENIA:
KATARZYNA RAJCA
LIWIA WŁODKOWSKA
Na finał konkursu przygotowane zostały kartki beznominałowe (w nakładzie 500 szt.) ze zwycięskimi pracami każdej kategorii wiekowej.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!