„Wszystko o bibliotece”

„Biblioteka wychowuje. O wartościach w bibliotece” – to hasło XV Regionalnego Forum Bibliotekarzy , które odbyło się w Auli Forum Regionalnego Ośrodka Doskonalenia „WOM” w Częstochowie.

Podczas Forum dokonano podsumowania XII Powiatowego Konkursu dla Uczniów na Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece” pod patronatem Prezesa Oddziału ZNP w Częstochowie.

Jury, któremu przewodniczyła pani Izabela Bajor, a którego członkiniami były panie Anna Hiller i Anna Dąbrowska z RODN”WOM” w Częstochowie, przyznało następujące nagrody w kategorii szkoły podstawowe:

I miejsce – Kinga Kubik (Szkoła Podstawowa nr 24, op. p. Anna Romianowska);

II miejsce – Julia Michalczyk (Szkoła Podstawowa nr 13, op. p. Małgorzata Krasoń, p. Grzegorz Nykiś);

II miejsce –  Matylda Szymczyk (Szkoła Podstawowa nr 38, op. p. Iwona Tutak);

III miejsce –  Roksana Musiał (Szkoła Podstawowa nr 53, op. Miłosława Pasternak, Izabela Sitek i Renata Sowada);

Naszej laureatce, Julii Michalczyk, serdecznie gratulujemy!

M.K.