Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyWielka Orkiestra Świątecznej PomocyWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dnia 10.01.2016 roku w całej Polsce i także w niektórych częściach świata odbył się już 24-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już niemal tradycja, że w jedną z niedziel stycznia odbywa się zbiórka pieniędzy na szczytny cel. Tym razem orkiestra grała po raz kolejny dla pediatrii jak również na rzecz geriatrii. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych.

Fundacja Jurka Owsiaka dotarła również do nas, do naszej szkoły, bo my też chcieliśmy zrobić coś dobrego.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim uczniom, a przede wszystkim Magdalenie Jamskiej i Nikoli Mroczka z kl V b.

Dla wszystkich grających wielkie SIEMA!!