Wakacyjne prace w szkole!

Uczniowie i nauczyciele na zasłużonym wypoczynku, a w naszej trzynastce sporo się dzieje. Wykorzystując czas wolny od nauki w szkole zostały pomalowane sale 5,6,7 i 14. Dodatkowo w tych salach zostało wymienione oświetlenie na ledowe lampy. Poprawią one komfort pracy dla uczniów i nauczycieli. Pachnące świeżością sale już czekają na uczniów. W sali nr 10 zostały zainstalowane panele akustyczne eliminujące pogłos i poprawiające akustykę w tej sali. Prace zostały wykonane zgodnie z zaleceniami poradni psychologiczno – pedagogicznej dla ucznia, który od września będzie chodził do naszej szkoły. Wszystkie prace zostały wykonane dzięki sponsorom i siłami pracowników szkoły. W ramach programu „Laboratorium Przyszłości” w szkole zostały zainstalowane w salach 9 i 19 WIRTUALNE PRACOWNIE. Klasy zostały wyposażone w drukarki 3D z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem, zestaw oświetleniowy, zestaw do nagrywania wideo, stacje lutownicze, licencje do wirtualnych zajęć lekcyjnych, gogle 3D, narzędzia do kodowania. Ponadto w sali 9 został zainstalowany zestaw mebli do pracowni i zestaw robotów edukacyjnych, a w każdej klasie soundbary do nagłośnienia zajęć TIK. Rada rodziców zakupiła 15 nowych laptopów do sali 9, a do sali 19 projektor. Mam wrażenie, że nowe wyposażenie ucieszy uczniów i pozwoli nauczycielom po przeszkoleniu wykorzystać nowy sprzęt, aby uatrakcyjnić zajęcia lekcyjne. Dziękuję wszystkim sponsorom i Radzie Rodziców za wsparcie i pomoc w podnoszeniu komfortu pracy w szkole. Kończąc kadencję dyrektora dziękuję całej społeczności szkole za wszystkie na przestrzeni ostatnich lat wspólne działania na rzecz rozwoju szkoły.

Z wakacyjnym pozdrowieniem,

Maciej Wawrzaszek