,,TYDZIEŃ DLA ZDROWIA”

Przez kilka kolejnych dni kwietnia uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI brali udział w imprezach promujących dbałość o własne zdrowie. Wśród nich znalazły się warsztaty kształtujące wiedzę o tym jak utrzymać organizm w dobrej kondycji , prezentacje kulinarne z wiosną na talerzu w roli głównej …
…oraz zajęcia sportowe jako przykład aktywności ruchowej niezbędnej w rozkładzie dnia nastolatka. Uczniowie udowodnili również, że rywalizacja sportowa może przebiegać w zgodzie z zasadami fair-play a prawdziwy doping nie ma nic wspólnego z pseudo-kibicami. Wspólny rajd uczniów z klas V-VI podsumował cykl imprez.

Drodzy uczniowie – dbajcie o dobrą kondycję ciała i ducha nie tylko na przestrzeni jednego tygodnia. Powodzenia !