Turniej koszykówki w Kamienicy Polskiej

W dniu 07.11.2023r dziewczęta z klasy sportowej – VIc wzięły udział w Turnieju Koszykówki o Puchar Starosty Częstochowskiego organizowanym w Kamienicy Polskiej. Do rywalizacji oprócz naszej szkoły stanęły zespoły SP 36 Częstochowa, SP Kamienica Polska i SP Wierzchowisko. Nasze dziewczęta zajęły w tym turnieju I miejsce zdobywając indywidualnie następujące wyróżnienia: Kamila Sarnat MVP turnieju , Julia Ciałowicz – najlepsze zawodniczka SP13 i Weronika Świtała- najlepiej punktująca. Opiekunem drużyny była p. Agata Sokołowska.

W dniu 09.11.2023 nasze dziewczęta wzięły udział w tym samym turnieju , ale w kategorii dziewcząt starszych (kl.7-8). Nasze zawodniczki zajęły III miejsce , a indywidualne wyróżnienie otrzymała Julia Ciałowicz – najlepsza zawodniczka SP13. Opiekunem drużyny był p. Leszek Matyja.

Gratulujemy dziewczętom i liczymy na dalsze sukcesy.

AS