Tańce, hulanki, swawole…

Ależ się działo ! W środę, 24 stycznia, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową. Miło nam poinformować, że na tej imprezie pojawiło się ponad 140 uczniów i uczennic z naszej szkoły. Jak się bawili ? Doskonale !!!

Przyszli i starsi, i młodsi. Byli zarówno gimnazjaliści, jak i …to nowość, czwartoklasiści. Warto podkreślić, że mimo znacznej różnicy wieku wszyscy tańczyli, miło spędzali czas i, co najważniejsze, integrowali się! A i jeszcze jedno. Niektórzy pamiętali o tym, że była to zabawa karnawałowa i przyszli w fantastycznych przebraniach! Każdy uczestnik dyskoteki otrzymał na wejściu butelkę wody mineralnej. To był prezent dla uczestników, który zakupiono ze środków zebranych przez SU. Bawiono się od godz. 16.30 do 20 przy dźwiękach muzyki, którą serwowali gimnazjaliści. Były też i inne atrakcje! Dwaj rozśpiewani uczniowie klasy III c Gimnazjum: Emil Świtała i Mikołaj Kotynia dali popis swoich wokalnych umiejętności i rozbawiali publiczność wykonując piosenki disco polo !
Ta dyskoteka zapewne na długo zapadnie w pamięć wszystkim jej uczestnikom. Musiało się podobać, skoro do opiekunek SU p: Luizy Wachelki i Agaty Sokołowskiej podchodzili uczniowie „Trzynastki” z pytaniem: Kiedy następna ?
lw