SZLACHETNE ZDROWIE …SZLACHETNE ZDROWIE …SZLACHETNE ZDROWIE …

Z czym kojarzy się zdrowie, co oznacza ,, być zdrowym”, jak odżywiać się zdrowo, cieszyć się dobrym zdrowiem czy też podupadać na zdrowiu. Z takimi i podobnymi zagadnieniami przyszło się zmierzyć uczniom z klas młodszych w międzyszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem – ,, Zdrowie, zdrówko, zdróweczko”.

Używając dowolnej techniki przenieśli na papier swoje dziecięce wyobrażenia o tym co sprzyja naszemu zdrowiu. I tak powstały prace nie tylko kolorowe ale mądre i wartościowe. Dwie spośród nich zostały wyróżnione – Marty Otrębskiej z kl. IIA i Julii Ratajczyk z kl.IIIA. Niektóre pomysły możecie obejrzeć w naszej mini galerii. Zapraszamy.