Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Chciałbym z ulgą poinformować ,że od najbliższego poniedziałku 29 kwietnia, w SP nr 13 wznowione zostaną zajęcia dydaktyczne.

Po kilkunastu dniach strajku nauczyciele wracają do pracy z dziećmi  i młodzieżą.

Dziękuję tym z Państwa, którzy wspierali protest nauczycielskiego środowiska i dostrzegli to, że walczymy nie tylko o godne zarobki, ale przede wszystkim o lepszą, nowocześniejszą szkołę, w której będą się  uczyć dzieci.

Czuliśmy to poparcie na każdym kroku i bardzo doceniamy to, że rodzice z olbrzymim zrozumieniem podeszli do tego problemu.

Słyszałem też kilka głosów krytycznych i za nie też chcę Państwu podziękować. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że strajk był sporą niedogodnością dla wielu z rodziców.

Uważam, że edukacja powinna być sprawą nadrzędną dla całego społeczeństwa i warto było Polakom pokazać , że nauczyciele nie są zadowoleni z tego co dzieje się obecnie w szkolnictwie.

Szanowni Państwo!

Dzieci wracają do szkoły w poniedziałek. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z planem. Zapewniam, że podstawa programowa zaplanowana do realizacji na zajęciach dydaktycznych, które nie odbyły się ze względu na trwający przez 5 dni strajk zostanie zrealizowana do końca roku szkolnego.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie

Maciej Wawrzaszek