„Święty Mikołaj z Polakami na Kresach”

Szanowni Państwo,

każdego roku, dzięki zaangażowaniu Państwa i uczniów naszej szkoły, Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” może realizować misję wsparcia naszych rodaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Postanowiliśmy, że również i w tym, jakże niełatwym czasie, okażemy solidarność z naszymi rodakami w akcji „Święty Mikołaj z Polakami  na Kresach”.

Warunki, w jakich przyszło nam działać, wymusiły konieczność zmiany dotychczasowej formy organizowania pomocy. Dlatego też w tym roku proszę o zbieranie tylko słodyczy – zapakowanych oraz z dłuższym terminem ważności, co najmniej do stycznia 2021 r. Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” proponuje również zbiórkę tylko nowych książek o tematyce historyczno – patriotycznej, które byłyby podarunkiem szkół z Polski dla polskich szkół na Kresach oraz nowych zabawek.

Wyrażam  nadzieję,
że podobnie jak w latach ubiegłych także i w tym roku będziemy mogli liczyć na wsparcie i zaangażowanie ze strony Rodziców i uczniów naszej szkoły.

Czas trwania Zbiórki 05- 15. 10.2020r

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu