Święto Pluszowego Misia w klasach młodszych

Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez Pluszowego Misia. Towarzyszy dzieciom w beztroskiej zabawie, jest powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W dniu 25.11.2015r. uczniowie SP 13 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia przygotowanych przez Samorząd Uczniowski klas młodszych. Dzieci przyniosły w tym dniu swoje duże, małe, kolorowe i mięciutkie misie, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek moda na misie jest wciąż aktualna.

Uroczysty dzień rozpoczął się od przyniesienia pluszaków przez klasy I- III. Następnie klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie na tle misiów przepięknie wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Dzieci poznały również historię Pluszowego Misia. Każdy mógł zaprezentować swojego misia kolegom i koleżankom. Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas młodszych: Dorota Morawiec, Iwona Bukowska – Turska