Święto Niepodległości – warsztaty

Święto Niepodległości dopiero w sobotę, a my już zaczynamy obchody  ważnej dla wszystkich Polaków 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzisiaj w naszej szkole starsze klasy szkoły podstawowej( 6 i 7) oraz klasy gimnazjalne, uczestniczyły w kolejnej już edycji warsztatów artystycznych poświęconych tematyce patriotycznej, a zorganizowanych przez p. Joannę Nagel i Anetę Wietechę. W tym roku odbyły się one pod hasłem: Architektoniczny pejzaż Polski. Przedstawiciele klas mieli nie lada zadanie do wykonania- na dużych arkuszach papieru tworzyli autorskie prace, odzwierciedlające różnorodne historyczne obiekty architektoniczne w Polsce. Podczas twórczych zmagań wykorzystywali zróżnicowane techniki i  materiały, w rezultacie czego powstały niezwykle oryginalne dzieła. Zresztą oceńcie je sami.

AW, foto: J. Kłosek