ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 14 października 2014 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Nauczyciela.

Uroczystość została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
Spotkanie otworzyła przewodnicząca szkoły Anastazja Baudler, następnie zabrała głos pani dyrektor Iwona Olszówka, która złożyła życzenia pedagogom oraz wręczyła nagrody dyrektora szkoły.
W dalszej części SU przygotował krótką część artystyczną oraz konkurs- niespodziankę na najmilszego nauczyciela szkoły. Nauczyciele wybierani byli w sześciu kategoriach a najmilszymi zostali: p. Aneta Mróz, p. Sylweter Czank, p. Leszek Matyja, p. Jadwiga Ponchała, p. Katarzyna Kijak oraz p. Dorota Stanek.