ŚWIĘTO DYNI

Drodzy Rodzice i Nauczyciele !
w imieniu Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego naszej Szkoły uprzejmie informuję,
iż w dniu 29.10.2021 obchodzone będzie w Naszej Szkole „ŚWIĘTO DYNI”.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla uczniów naszej szkoły moc atrakcji:
1. DZIEŃ PRZEBIERAŃCÓW – w dniu 29.10 każde dziecko przychodzi przebrane do szkoły wg własnego pomysłu

2. KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ DYNIĘ – do 27.10 dzieci chcące wziąć udział w konkursie proszone są dostarczyć swoje przyozdobione dynie do sekretariatu szkoły. Dynie będą wystawione na parapetach przy sekretariacie szkoły. Każda zgłoszona dynia musi zawierać przypiętą karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka, oraz klasą.
Za trzy pierwsze miejsca przewidujemy nagrody !

3. W dniu „SWIĘTA DYNI” Samorząd Uczniowski będzie sprzedawał w klasach słodkości (czekoladowe lizaki, czekoladowe kulki, żelki) w cenach od 0,5 – 2zł . Sprzedaż słodyczy z zachowaniem zasad sanitarnych.
Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na szkołę.

RR