ŚWIĘTO DRZEWAŚWIĘTO DRZEWAŚWIĘTO DRZEWA

10 października 2014 r. obchodzimy Święto Drzewa. Jest to ogólnopolski program edukacyjny organizowany przez Klub Gaja Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Bronisława Komorowskiego.

Nasza szkoła otrzymała sadzonki drzewek z Nadleśnictwa. Pan leśniczy Wojciech Niewęgłowski w pierwszej części spotkania z uczniami wygłosił ciekawą prelekcję na temat: Rola i znaczenie drzew w życiu człowieka.
W drugiej części uczniowie pod kierunkiem pana leśniczego sadzili sadzonki drzewek. Pani Dyrektor Iwona Olszówka posadziła Drzewko Życia a uczniowie posadzili: