Świąteczny turniej o puchar CARS !

Były emocje ! I to spore ! 14 grudnia uczniowie SP nr 13, młodzież z gimnazjum  oraz mieszkańcy dzielnicy Lisiniec wzięli udział w świątecznym turnieju tenisa stołowego o puchar ufundowany przez Centrum Animacji Rekreacyjno – Sportowej

Przy „zielonych szkołach” spotkali się pasjonaci tej dyscypliny sportu. Zarówno starsi, jak i młodsi. Rywalizowali oni w pierwszej fazie turnieju w grupach, później – w półfinałach i finałach – rozgrywki zostały rozegrane systemem pucharowym, do trzech wygranych setów.
Miło nam poinformować, że po zaciętej rywalizacji zwyciężył uczeń klasy III B Szkoły Podstawowej (najmłodszy z uczestników turnieju)  Kamil Kozłowski. Drugie miejsce zajął nasz były uczeń…22-latek Krzysztof Patyk.
Po zaciętym boju ostatnie miejsce na podium wywalczył Igor Leśkiewicz z kl. III a Gimnazjum.
Uczestnicy turnieju zadawali  pytania: Kiedy kolejny turniej ? Może to świadczyć o tym, że tenis stołowy jest dyscypliną niezwykle popularną i jest sporo mieszkańców naszej dzielnicy, którzy – gdy tylko będzie okazja – chętnie staną do stołów, by miło spędzić czas i  – to chyba najważniejsze – sprawdzić swoje umiejętności w odbijaniu celuloidowej piłeczki.
LW