Sukcesy naszych łyżwiarzy!!!

W dniu 22.01.2018r. nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Częstochowy w Łyżwiarstwie Szybkim . Rezultat startu naszych czterech uczniów- Emila Świtały (kl.III C G), Mikołaja Glińskiego (kl. II C G), Dominika Pindycha   (kl. III A G), Szymona Chyry (kl. III B G) uzyskali rewelacyjny wynik sportowy zdobywając Mistrzostwo Częstochowy i awansując do zawodów na szczeblu rejonowym. W zawodach pokonali faworyzowaną drużynę szkoły SP nr 9 i SP nr 48. W klasyfikacji indywidualnej Mikołaj Gliński zajął V m, a Emil Świtała zajął II m  zdobywając wicemistrzostwo Częstochowy.  Gratulujemy naszym mistrzom i życzymy powtórzenia  rezultatu na zawodach rejonowych.

Z dobrej strony zaprezentowały się także nasze uczennice. Drużyna w składzie: Maja Trzewiczek (kl. IIIB G), Zuzanna Tatarek (kl. IIIB G), Paulina Celej (kl. IIA G) i Julia Jaszke (kl. VIIB) zajęła IV miejsce, natomiast Maja Trzewiczek indywidualnie uplasowała się na II pozycji. Gratulujemy!!!

Agata Sokołowska, gn

Zdjęcia: Janusz Ferenc