Sukcesy multimedialno-historyczne

Dn. 04.06.2018r. odbyło się wręczenie nagród w XI Powiatowego Konkursu Historii Ojczystej i Historii Sztuki
„Idea pokrzepienia serc w twórczości Jana Matejki. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie, pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratorium Oświaty,pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, pod patronatem Akademii Jana Długosza W Częstochowie, we współpracy z Muzeum Częstochowskim.

Miło nam poinformować, że II miejsce zajął Szymon Rorat (kl. IIIa Gimn), a miejsce III przypadło Jakubowi Hubce (kl. IIIb Gimn). Podopieczni p. Grzegorza Nykisia i p. Piotra Zajęckiego wystartowali w kategorii prezentacji multimedialnych. Gratulujemy!