SUKCES NASZEJ UCZENNICY!!!SUKCES NASZEJ UCZENNICY!!!SUKCES NASZEJ UCZENNICY!!!

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„Znaczek pocztowy z Mikołajem Kopernikiem”
W miesiącu lutym 2015r został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Znaczek pocztowy Mikołaja Kopernika”, który zorganizowano już po raz trzeci, a honorowy patronat objął Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej p. Krzysztof Kaczmarski. Celem konkursu było przybliżenie sylwetki patrona szkoły, sławnego Polaka – Mikołaja Kopernika oraz popularyzacja ogólnej wiedzy astronomicznej. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych. W ramach konkursu nadeszło bardo wiele ciekawych i barwnych prac z całej Polski. Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace. Brało pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, inwencję twórczą, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką.
Uczennica naszej szkoły Maja Kozieł z klasy Va zajęła zaszczytne I miejsce w tym konkursie .