Sportowe sukcesy

25 lutego wzięliśmy udział w Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Częstochowie. Po zaciętej rywalizacji drużyna naszej szkoły znalazła się na podium, zajmując 3 miejsce. Zespół wystąpił w składzie: (Sośniak Grzegorz, Waloch Mateusz, Michalec Mateusz, Nowakowski Jakub, Mlek Nikodem, Wilk Wojtek, Michnicki Kacper, Gryczka Dawid, Mazurkiewicz Oskar).
GRATULUJEMY!

Zakończyły się międzyszkolne rozgrywki o Mistrzostwo Częstochowy Szkół Podstawowych w koszykówce dziewczynek i chłopców. Nasze uczennice nie miały sobie równych i pewnie zdobyły tytuł mistrzowski. Wystąpiły w składzie: Julia Knopik, Anna Śliwakowska, Natalia Gryglewska, Julia Buszko, Anna Styczeń, Karolina Hubka, Karolina Wołek, Dominika Grad, Martyna Hys, Kasia Palacz, Marysia Cichoń, Elżbieta Ferenc.
Reprezentacja chłopców zdobyła wicemistrzostwo Częstochowy. W decydującym meczu nasi uczniowie ulegli drużynie SP nr 1. Wystąpili w składzie: Mateusz Waloch, Piotr Polis, Mateusz Luks, Jakub Nowakowski, Jakub Miłkowski, Jakub Nowicki, Michał Gut, Wojtek Wilk, Krzysiek Cybulski, Jakub Rybak, Dawid Soluch, Franek Zawada, Roni Osumek. Opiekunem zespołów jest p. Leszek Matyja.