Sportowa Niedziela Trzynastki

Dnia 24.03.24r. w Klubie Politechnik odbył się mecz siatkówki Rodzice vs Nauczyciele. Oprócz meczu zostały przygotowane atrakcje dla przybyłych gości. Mogliśmy zjeść wspaniałe i smaczne ciasta przygotowane przez Rodziców oraz wypić pyszną kawę. Dla dzieci zostały przygotowane bardzo ciekawe zajęcia sportowe, które rozwijały u nich zdrową rywalizację oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Dodatkową atrakcją było malowanie buziek, z której dzieci również chętnie korzystały.
Zwycięzcą meczu zostali Rodzice !
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom za sportowego ducha walki !
W imieniu Pana Dyrektora Janusza Ferenca oraz całej społeczności SP 13 dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za zaangażowanie i pomoc, Rodzicom, Nauczycielom oraz przybyłym gościom za obecność i kibicowanie !