Rozstrzygnięcie Konkursu Kolęd i Pastorałek

Kochani, zbliżamy się pomału do końca okresu kolędowania, choć w naszej szkole dalej czuć atmosferę tych pięknych świąt… Ale czas również na rozstrzygnięcie konkursu, który wszystkim biorącym w nim udział, mam nadzieję, przysporzył dużo frajdy i satysfakcji:) Konkurs zorganizowany był dla uczniów klas 4-8 i spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Wszystkim, którzy odważyli się pokazać swoje umiejętności muzyczne śpiewając, grając na instrumentach, bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję!!! Wszyscy uczestnicy byli fantastyczni i zasługiwali na ogromne brawa!!!!!  Przyszedł czas na rozstrzygnięcie naszego konkursu!

 Komisja w składzie :

 Iwona Czank –  przewodnicząca jury i organizator konkursu
Maciej Wawrzaszek – członek jury
Grzegorz Nykiś – członek jury i realizator techniczny
przyznała następujące nagrody:
I miejsce ex aequo
 – Karolina Turchyn – kl. 5a
 – Jakub Bugara – kl.7a
II miejsce ex aequo
 – Dominika Kluczna – kl. 4b
 – Julia Dymek – kl. 4c
III miejsce
 – Apolonia Martałek  – kl. 5b
Sponsorem nagród była firma Stacja Grawitacja oraz sklep spożywczy Społem przy ul. Łęczyckiej. Nagrody od sponsorów zostały pozyskane dzięki zaangażowaniu przewodniczącej Rady Rodziców p. Izabeli Okwiet-Spalik. Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy z naszą szkołą.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych edycjach:)
Śpiewanie i granie jest fajne:::)))
A magia świąt jedyna….
Iwona Czank