Rekrutacja do OSIEDLOWEJ AKADEMII SKRY w SP 13

Zapraszamy rodziców z dziećmi (w stroju sportowym) na pierwsze bezpłatne organizacyjno – pokazowe zajęcia OSIEDLOWEJ AKADEMII SKRY, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego
w Częstochowie na dużej Sali gimnastycznej w dniach: 24.02.2015r. (wtorek) i 26.02.2015r. (czwartek)
o g. 18.30-20.00.
Rozwój dziecka wymaga nie tylko ruchu, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale także kontaktu z rówieśnikami, który rozwija umiejętność współpracy i zdrowej rywalizacji.

OSIEDLOWA AKADEMIA SKRY to treningi piłkarskie na waszych osiedlach w waszych szkołach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta i ułatwiając rodzicom dowożenie pociech na zajęcia proponujemy Wam zajęcia piłkarskie w pobliżu Waszego domu.

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas – przyjdź na bezpłatne zajęcia prezentacyjne i zobacz co oferujemy. Ty zobaczysz jak pracujemy, a Twoje dziecko zobaczy jak dobrze można się aktywnie bawić.

Tam zapoznamy Was ze szczegółami organizacyjnymi i pełną ofertą.

A gdy się już przekonasz, że to idealna forma dla Twojego syna – Dołącz do Nas!

oas

Możesz to zrobić w każdej chwili!

Opłaty za zajęcia  to koszt 50 zł za miesiąc –  2 zajęcia/tydzień.

Gwarantujemy:

• zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów
  • przeprowadzanie dwóch treningów w tygodniu trwających po 80 minut,
  • ćwiczenia przy wykorzystaniu sprzętu treningowego w pełni dopasowanego do wieku dzieci,
  • zajęcia odbywające się na sali gimnastycznej w szkole na waszym osiedlu lub na orliku przy niej,
  • możliwość zakupu stroju sportowego

Gorąco zapraszamy 7, 8 i 9 latków wraz z rodzicami !!!!