Rajd? To lubię!

IMG_20171002_122512

Przed tygodniem wędrowali czwartoklasiści, w poniedziałek uczniowie klas piątych i szóstych. Wygodne buty na nogach, prowiant w plecaku i…naprzód ! Cel: integracja!!

Na ten wyjazd uczniowie klas piątych i szóstych czekali od początku września. Z pewną dozą niepewności, czy ów obiecany wyjazd  dojdzie do skutku. I nauczyciele i uczniowie patrzyli w niebo, bo pogoda w ostatnich dniach była nieco kapryśna. W poniedziałek słoneczko jednak było dla nas łaskawe. Grzało, aż miło!!!

Zatem pełni nadziei na miło spędzony czas ruszyliśmy autokarami w stronę Konopisk. Na początku wędrówka po okolicznych lasach i szukanie grzybów. Były!!! Wielu z naszych uczniów przyniosło do domu piękne okazy!

Gdy już troszkę zdążyliśmy się zmęczyć, był postój. I wreszcie wymarzony cel wyprawy. Orlik w Konopiskach! Tam kolejna dawka atrakcji. Gry i zabawy sportowe, wygłupy na placu zabaw, czas spędzony w gronie koleżanek i kolegów.

Gdy wszyscy trochę zgłodnieli, kolejna niespodzianka. Pieczenie kiełbasek. Potem zbiórka i powrót do szkoły. Niektórym, aż łezka w oku się kręciła, że trzeba już wracać… W rajdzie wzięli udział uczniowie i uczennice z klas: V a, V b, VI a i VI b. Opiekę nad nimi sprawowali: p. Ewa Buszko, p. Sylwia Brewczyńska-Grynbaum,  p. Magdalena Kubicka, p. Celina i Leszek Matyja, p. Luiza Wachelka, p. Mariola Wolska oraz p. Małgorzata Zalejska – Chaba.

LW

Zdjęcia LW