Przy zielonych stołach

Pod koniec lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy – zarówno ze szkoły podstawowej, jak również z klas gimnazjalnych. Bezkonkurencyjny okazał się Kamil Kozłowski, uczeń klasy III b Szkoły Podstawowej ! Drugie miejsce zajął Igor Leśkiewicz z klasy III b gimnazjum, trzecie miejsce wywalczył Tymoteusz Kot z klasy VII c.

W czwartek, 22 lutgo rywalizowały nasze dziewczęta. Mistrzynią Szkoły została Katarzyna Tomala z klasy II b gimnazjum, tytuł wicemistrzyni przypadł w udziale Judycie Żurek  z klasy VI b, a trzecie miejsce wywalczyła Emilka Kozłowska, również z klasy VI b.

Natomiast na przełomie lutego i marca miały miejsce zawody międzyszkolne. Najwyższe, czwarte miejsce zajęły dziewczęta : Emilia Kozłowska oraz Judyta Żurek.

Chłopcy ze szkół podstawowych : Kamil Kozłowski oraz Julek Staroszczyk ( z kl. VI b) uplasowali się na szóstej pozycji, a ich starsi koledzy z gimnazjum Wiktor Leśkiewicz z kl. II a oraz Igor Leśkiewicz z kl. III b zajęli ósme miejsce.

LW