PODZIĘKOWANIA

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Częstochowie im. Kornela Makuszyńskiego
składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom RODZINNEGO PIKNIKU W „TRZYNASTCE”, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, 30 maja 2018 roku.
Dziękujemy za wsparcie, za życzliwość, za pomoc i dobre słowa ! Za to, że byliście Państwo z nami i wierzyliście, że ta impreza – mimo niepewnej pogody – ma szansę na sukces !
Udało się ! To dzięki Państwu mogliśmy przeprowadzić tę imprezę !
Kochani Rodzice ! Drodzy Sponsorzy ! Bez Was nic by się nie udało !! To dzięki Waszej hojności, „cegiełkom”, które ofiarowaliście, gadżetom, które otrzymaliśmy na aukcję i wielkiemu, podkreślę, wielkiemu wsparciu, zebraliśmy środki na remont szkoły w czasie wakacji!
Dziękujemy i jednocześnie zapewniamy ! Piknik był udany, powtórzymy go za rok ! Będziecie z nami ? Po co to pytanie ! Wiem, że będziecie Państwo z nami !!!

Maciej Wawrzaszek
Dyrektor SP nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie