PIKNIK RODZINNY

W dniu 30.05.2018 r. w godz.15.30-19.00 w naszej szkole odbędzie się „Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka”. Te ważne dni są znakomitą okazją do promocji działalności szkoły, zaprezentowania uzdolnionych uczniów oraz zintegrowania środowiska szkolnego. Celem imprezy jest również pozyskanie środków finansowych.

Społeczność szkolna i dyrekcja szkoły chciałaby przeznaczyć pozyskane środki na prace remontowe w okresie wakacji. Wiem, że na Państwa pomoc zawsze możemy liczyć. Wierzę zatem ,że spotkamy się w tym dniu na terenie szkoły uczestnicząc w licznych wydarzeniach i atrakcjach. Informacje na ten temat będą ukazywały się na szkolnej stronie internetowej.

Proszę jednocześnie Państwa w imieniu własnym i Rady Rodziców o pomoc w organizacji tej imprezy. Proszę, aby każda klasa wniosła swój wkład do programu, a pozyskane w ten sposób środki finansowe przeznaczyć na cele szkolne. Proszę nie organizować działań na rzecz klasy ze względu na to, że impreza ma charakter ogólnoszkolny. Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców liczą na aktywny udział Państwa w PIKNIKU RODZINY SP 13.

Maciej Wawrzaszek