13 stycznia br. klasy młodsze po raz pierwszy uczestniczyły w naszej szkole w Ogólnopolskim Konkursie „MAT 2016”. Pan Wicedyrektor, w obecności Komisji Konkursowej, otworzył kopertę z przysłanymi testami i oficjalnie rozpoczął konkurs, życząc wszystkim powodzenia. Od tego momentu uczniowie (było ich aż 26 -ciu) z klas II – gich i III – cich przez 90 minut zmagali się z trudnymi zadaniami.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko cierpliwie czekać 6 tygodni na wyniki konkursu.

Organizatorki konkursu w SP 13:

Anna Adamowska

Iwona Bukowska -Turska