OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH CIĄG DALSZY…

Trwa bardzo dobra passa naszych sportowców. Tym razem uczniowie reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej na pływalni i boiskach do badmintona.

Pływacy dwukrotnie stanęli na podium – Kacper Ċwikliński z kl. IIIC zajął II miejsce w Cz-wie w stylu klasycznym na 50 m, a jego kolega Michał Ċwikliński wywalczył miejsce III. Pozostali reprezentanci – Oskar Ferenc IVB i Patryk Całus VIA zajęli kolejno V i IV miejsce również w stylu klasycznym.
Wiele radości i powodów do dumy dostarczyły nam zawodniczki badmintona. Debiutując na tak dużej imprezie wywalczyły drużynowo Mistrzostwo Częstochowy a indywidualnie również były najlepsze.
Natalia Kwaśniak VIC stanęła na najwyższym stopniu podium, Agata Wierus VA wywalczyła medal srebrny. Chłopcy – Nikodem Buszko i Mateusz Narolski z VIB zakończyli zmagania na miejscu IV.

GRATULUJEMY !