Niepodległościowe konkursy

Tradycyjnie już, podczas akademii z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości nagrodziliśmy uczniów za udział w konkursach tematycznie związanych z naszym narodowym świętem.

W tym roku uczniowie  „Trzynastki” i kilku zaproszonych szkół mogli wziąć udział w konkursach: historycznych, informatycznych oraz plastycznych.

Przedstawiamy wyniki:

V edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego pod patronatem Ks. Biskupa Antoniego Długosza „Drogi do niepodległości”.
1 miejsce – Wojciech Czupryna (Szkoła Podstawowa nr 30), 2 miejsce  –  Mateusz Dobrakowski (Szkoła Podstawowa nr 38), 3 miejsca – Dawid Wawrzykowski (Szkoła Podstawowa nr 48) i Kaja Radosz (Szkoła Podstawowa nr 13).
Wyróżnienia: Marta Gołdy (Szkoła Podstawowa nr 38), Jakub Majer (Szkoła Podstawowa nr 48), Maria Kulwicka (Szkoła Podstawowa nr 38), Piotr Siudeja (Szkoła Podstawowa nr 38), Tymoteusz Kot (Szkoła Podstawowa nr 13) oraz Amelia Postawa (Szkoła Podstawowa nr 30).
Dyplomy uznania otrzymali także nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do tego konkursu: Piotr Michalak (Szkoła Podstawowa nr 30), Małgorzata Malczewska (Szkoła Podstawowa nr 48) i Piotr Skuza (Szkoła Podstawowa nr 38)

Szkolny Konkurs Historyczno-Informatyczny „Wybitni Polacy” na najlepszą prezentację multimedialną:
1 miejsce – Antoni Staroszczyk (VII c), 2 miejsce – Julian Staroszczyk (VI a), 3 miejsce – Ignacy Mermer (II a Gimnazjum). Wyróżnienia: Natalia Owczarek (III a Gimnazjum) i  Bartosz Ciereszko (VI a)

Szkolny konkurs na najpiękniejszy kotylion. Klasy młodsze. 1 miejsce – klasa III a, 2 miejsce  – klasa III d, 3 miejsce  – klasa III b. Wyróżnienie: Zerówka. Klasy starsze. 1 miejsce  – III b Gimnazjum, 2 miejsce  – IV d, 3 miejsce –  V b. Wyróżnienie: VI a.

Szkolny konkurs – Pejzaż architektoniczny w Polsce (w ramach warsztatów).
1 miejsce – VI b, 2 miejsce  – VII a, 3 miejsce – II b Gimnazjum.
cw