Nasiona dla AfrykiNasiona dla AfrykiNasiona dla Afryki

PROSIMY… POMÓŻCIE MAŁYM PODOPIECZNYM ośrodka misyjnego w Zambii prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Boromeuszek Mikołowskich. Prowadzą one szpital, hospicjum oraz przedszkole. Ale najważniejszym chyba działaniem jest usamodzielnianie podopiecznych oraz ich rodziców. Od lat prowadzony jest ogródek przedszkolny, w którym dzieci uczą się, jak uprawiać warzywa.
Niestety nasiona w Zambii są bardzo drogie, dlatego nasza szkoła włącza się w tę akcję pomocy.
MARCHWI, CEBULI, POMIDORA,
SŁONECZNIKA (DUŻE ZIARNA), KAPUSTY, KALAREPY, OGÓRKÓW, PAPRYKI, FASOLI, BURAKÓW I KALAFIORA.