Nareszcie razem!

Prężnie działający w tym roku szkolnym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali z okazji Dnia Chłopaka dyskotekę szkolną dla uczniów klas 4- 8. Szeroko zakrojona kampania reklamowa przyciągnęła w czwartkowe popołudnie aż 200 spragnionych zabawy uczniów!
O oprawę muzyczną wspaniale zadbali chłopcy z klasy 8d, którzy przygotowali świetną playlistę. W trakcie imprezy miały miejsce liczne zabawy integracyjne typu ,, pociąg ”, oczywiście nie zabrakło tradycyjnej już,, belgijki ”. A prawdziwą wisienką na torcie okazał się układ taneczny przygotowany przez uczennice klasy 8 b, do którego licznie włączyli się uczniowie niemal ze wszystkich klas.
Wrażeń było sporo, pojawiały się także liczne pytania, kiedy będzie następna impreza…
LW