Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy dla Ucznia z „13-tki”

W dniu 29 maja 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie odbyło się uroczyste wręczenie

Nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych.

W gronie nagrodzonych uczniów częstochowskich szkół podstawowych znalazł się Uczeń „13-tki” Wiktor Leśkiewicz.

Odebrał nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka i Przewodniczącego Rady Miasta Pana Zdzisława Wolskiego.

Nagroda jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami w nauce, pracy naukowej, artystycznej i kulturalnej, a w szczególności są laureatami konkursów interdyscyplinarnych, przedmiotowych i olimpiad co najmniej szczebla wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujmy Wiktorowi i życzmy mu dalszych wspaniałych osiągnięć i rozwoju jego zainteresowań.

Gratulacje i podziękowania składamy również Rodzicom, Wychowawcy i Nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą sprawili, że sukcesy Naszego Ucznia zostały zauważone.