Muzyczna strona pikniku

Dzisiaj kolejna garść informacji o tym, co 30 maja wydarzy się podczas Pikniku Rodzinnego w „Trzynastce”. Tym razem zamierzamy poinformować Państwa, kogo na szkolnej scenie będzie można zobaczyć i usłyszeć.

Szkolny piknik to znakomita okazja, aby swoje niewątpliwe talenty artystyczne mogli pokazać uczniowie naszej szkoły. A ponieważ jest całkiem spora grupa osób, które potrafią pięknie grać i śpiewać, zatem należy oczekiwać, że wiele osób będzie wręcz zachwyconych, gdy zobaczy i usłyszy swoją pociechę na scenie.
Nie ukrywajmy! Mama i tata, babcia z dziadkiem, bliższa oraz dalsza rodzina absolutnie nie odpuszczą okazji, aby taki występ zobaczyć. Jeżeli tylko pojawią się 30 maja na patio, na pewno wyjdą zadowoleni i „naładowani” pozytywną energią !!!
Rozpoczynamy od najmłodszych. Jako pierwsi na scenie pojawią się uczniowie zerówki. Później – na przemian – wokaliści i instrumentaliści z klas starszych i młodszych. Prezentacje naszych uczniów trwać będą od godz. 15.35 do godz. 17. Później na scenę wkroczą wysportowane Panie, aby pokazać, jak tańczy się zumbę. Niewtajemniczonych informujemy, że zumba to taniec łączący latynoskie kroki taneczne z ćwiczeniami typowymi dla zajęć fitness. Gdy zakończy się pokaz zumby, mamy w planach aukcję charytatywną, a po niej – zakładamy, że będzie to kilka minut po godz. 18 – koncert zespołu Loża Szyderców.
I tu musimy chwilę się zatrzymać. Warto się pochwalić tym, że aż czterech z pięciu członków tej kapeli to uczniowie klasy III a gimnazjum.
Na scenie zaprezentują się: Michał Szyller (gitara, wokal), Wiktor Leśkiewicz (perkusja), Jacek Kała (instrumenty klawiszowe), Karol Leszczyński (instrumenty klawiszowe) i Kacper Janicki (gitara basowa). Ten zespół, który debiutował klika miesięcy temu w naszej szkole (wówczas Panowie funkcjonowali pod szyldem The Karol’s), gra głównie covery. Ale jak gra !!! Proszę wierzyć, warto ich posłuchać!
Prosimy o zapamiętanie! 30 maja!! Piknik w „Trzynastce”!!! Coś dla ciała i coś dla ducha!!!!
Wstęp –oczywista oczywistość – BEZPŁATNY.
cw