Mikołajki w Trzynastce

Zastanawialiście się pewnie, czy w dobie pandemii odbędą się mikołajki w naszej szkole? Pewnie tak! Zatem trzeba błyskawicznie tę kwestię wyjaśnić!
Otóż zarówno przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego jak i Dyrektor szkoły znów stanęli na wysokości zadania. Postanowili całej szkolnej społeczności umilić ten trudny i smutny czas. Aby chociaż na chwilę zagościł na Waszych buźkach uśmiech, w SP nr 13 zorganizowano akcje na miarę obecnych możliwości.
Uczniowie naszej szkoły, na prośbę opiekunek SU, nagrali w warunkach domowych kolędy i świąteczne piosenki. A uczennice z klasy 8a złożyły gorące życzenia świąteczne.
Teraz hit! Zawitał do nas św. Mikołaj, który – oczywiście – dołączył się do życzeń, a Klaudia Zagórowicz (również z kl. 8a) wszystko, co udało się zebrać i nagrać, zgrabnie połączyła w całość.
Cała społeczność szkolna może zerknąć na przygotowany przez SU wesoły filmik, który udostępniamy Wam przez Librusa.

Natomiast cukierki od św. Mikołaja, w poniedziałek 07 grudnia, otrzymali tylko Ci
uczniowie, którzy aktualnie (zgodnie z obowiązującymi przepisami) mogą przebywać i uczyć się, w trybie stacjonarnym, w szkole.
Dobrze się złożyło, bo są to przede wszystkim nasi sportowcy, a im potrzeba siły do ćwiczeń!
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy otrzymają słodki poczęstunek od św. Mikołaja! Jak znam życie, gdy tylko czas pandemii minie, ten najbardziej lubiany ze wszystkich świętych, odwiedzi nas w grudniu 2021 roku. I wówczas dotrze do każdego z wychowanków „Trzynastki”. Serio, serio….
LW