MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W tym roku szkolnym Święty Mikołaj przywitany został w progach naszej szkoły w atmosferze sportu i zabawy. Najpierw w wigilię Jego wizyty na parkiecie sali gimnastycznej rywalizowały zespoły koszykarskie z czterech zaprzyjaźnionych szkół podstawowych . Nasi chłopcy zajęli II miejsce.

Święty Mikołaj nie szczędził prezentów – były puchary, dyplomy i worki pełne łakoci. Dzień później do zabawy zaproszeni zostali wszyscy uczniowie z klas IV – VI. Młodsi wykonywali mikołajowe zadania – przewozili prezenty na saniach, pakowali je do worków, brali udział w zaprzęgach reniferów i w konkursie kul śniegowych. Było barwnie i wesoło a w dowód wdzięczności Święty Mikołaj podarował klasom specjalne podziękowania i skarpety do gromadzenia dobrych uczynków.
Uczniowie klas starszych przybrani w świąteczne kolory- czerwony, zielony i żółty dopingowali swoich wybrańców w zawodach rzucanki siatkarskiej. Emocje szły w parze ze świetną zabawą i słodkim co nieco dla zawodników i kibiców.
Drogi Święty Mikołaju , nam się bardzo podobało, dziękujemy i zapraszamy za rok!