MIKOŁAJKI NA SPORTOWO RODZICÓW I UCZNIÓW

Jak zwykle Święty Mikołaj nie zawiódł również i w tym roku. Odwiedził naszą szkołę dokładnie 6 grudnia, przynosząc paczki, prezenty i czasami rózgi ku przestrodze. Jego przyjazd poprzedziły wzorem lat ubiegłych imprezy sportowe na wesoło.
Jako pierwsi w szranki ,, sportowej rywalizacji ‘’ stanęli Tatusiowie uczniów z klas V biorąc udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. Reprezentacje były trzy , stąd wszyscy zgodnie zmieścili się na podium. Rewanż planowany jest na Powitanie Wiosny.

W dniu przyjazdu Św. Mikołaja bawili się już wszyscy uczniowie z klas IV – VI. Młodsi grali w ,, żywego kosza ‘’, starsi uczestniczyli w ,, zimowych ‘’ grach i zabawach. Było mnóstwo uciechy i morze czerwonych czapeczek mikołajowych. Śpij spokojnie Św. Mikołaju , pomocników Ci u nas dostatek.