Międzyszkolny Konkurs „Dzieciaki Mleczaki =Mleczni Przyjaciele” Międzyszkolny Konkurs „Dzieciaki Mleczaki =Mleczni Przyjaciele” Międzyszkolny Konkurs „Dzieciaki Mleczaki =Mleczni Przyjaciele”

Sukces pierwszoklasistów

22 maja 2015r. trzyosobowa grupa uczniów z klasy I c w składzie: Maria Rełkowska, Izabela Kozak i Bartosz Chrzuszcz reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie „Dzieciaki Mleczaki =Mleczni Przyjaciele” zorganizowanym przez ZSP nr 4 w Częstochowie pod patronatem Polskiej Izby Mleka.

Nasi reprezentanci zajęli II miejsce (na 6 startujących grup).

Dzieci bardzo dobrze sprawdziły się we wszystkich IV etapach konkursu (rozwiązali wszystkie zagadki, prawidłowo odpowiedzieli na wylosowane pytania, wzorowo wyrecytowali wiersz o mleku i zaprezentowali piosenkę „Pij mleko, człowieku”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!