MAJOWA KAPLICZKA

Konkurs plastyczno – techniczny dla uczniów klas 0 – 3 Szkoły Podstawowej Nr 13
w Częstochowie

Konkurs z racji na czas zdalnego nauczania zostaje przeprowadzony w formie elektronicznej – zdjęcia prac uczestników konkursu zostają przesłane pocztą e-mail do organizatora.

Adresaci: uczniowie klas 0 – 3

Cel konkursu: – propagowanie kultu religijnego

– zapoznanie z polskimi tradycjami

– kształtowanie postaw szacunku wobec miejsc kultu i czci

– rozwijanie umiejętności artystycznych uczniów

Temat: Tematem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej lub technicznej KAPLICZKI.

Format pracy: dowolny

Technika: dowolna. Prace mogę być w formie rysunku (kredki, farby, wyklejanki, itp.), wycinanki, mogą być to również prace przestrzenne z wykorzystaniem różnych materiałów.

Termin i sposób oddawania prac: Prosimy o przesłanie zdjęcia (zdjęć) wykonanej przez ucznia pracy na adres e-mail: religia_sp13@wp.pl w terminie do 8 maja 2020 r. W temacie wiadomości proszę wpisać: KAPLICZKA, a w treści: IMIĘ NAZWISKO DZIECKA, KLASA.

Ocenie będzie podlegać samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, dokładność, estetyka i ogólne wrażenie.

Informacje można uzyskać u p. Martyny Zielińskiej.