Łyżwiarstwo szybkie

Za nami występy naszych szkolnych łyżwiarzy w corocznych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży. Zawody, które odbywały się na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie zakończyły się ogromnym sukcesem chłopców z grupy młodszej, którzy zdobyli I miejsce i tytuł mistrzowski. Drużyna wystąpiła w składzie : Dawid Łyko (indywidualnie zajął I miejsce), Alan Łyko (indywidualnie II m) Julian Pilśniak i Piotr Kowalczykowski. Chłopcy z grupy starszej również stanęli na podium zajmując miejsce III. Autorzy sukcesu to :  Filip Popławski, Fabian Lasoń, Dawid Dębowski i Kajtek Gliński. Rówieśniczki chłopców starszych kontynuowały dobrą passę i  ukończyły zawody na II  miejscu. Wystąpiły w składzie : Julia Szatraj( indywidualnie III m), Nicole Kaczor, Nela Matuszczyk i Natalia Góralczyk. Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

CM